Benvolguts clients,

De l’11 al 17 de febrer, celebrarem la Festa de la Primavera durant aquest període. El lliurament local es reprendria el 16 de febrer. El lliurament internacional es reprendria el 18 de febrer. El nostre equip logístic també treballaria el 18 de febrer.

Per donar suport al lliurament ràpid de les comandes de productes relatius a COVID-19, com ara el kit de proves ràpides d'antigen SARS-CoV-2, sostenirem el treball de producció a petita escala. Suggerim als nostres clients estimats que liquidin les comandes una mica abans amb el nostre equip de vendes. Mantindrem la nostra promesa de lliurar el temps oportú després de les vacances.

És un any extraordinari i dur el passat 2020. I tota la gent està lluitant amb el nostre amor i coratge. Esperem que tots els nostres estimats amics puguin viure un any millor el 2021. Treballem junts per lluitar contra el virus COVID-19 i recuperar la nostra vida normal amb esperança.

La llum eliminaria tota la foscor. La vida continuarà!

cny2021-1024x536

Tot el millor,

Equip d’Immunobio

27 de gener de 2021


Hora de publicació: 27-gen-2021